Junior Projektmenedzser ( Ágfalva )
Feladat
  • Meglévő és új ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Árajánlatok komplett elkészítése
  • Kivitelezési tervek elkészítése
  • Kivitelezési, gyártási ütemtervek készítése, nyomon követese
  • Műszaki rajzok, gyártás- és vágástervek elkészítése
  • Projektfolyamatok nyomon követese, naprakész dokumentálása
  • Projektekhez szükséges anyagok kigyűjtése azok optimális beszerzése
  • Alapanyagárak folyamatos monitorozása, optimalizálása
  • Együttműködés a projektmenedzserekkel
  • Együttműködés a vállalat saját gyártó egységével
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és azok szükség szerinti kontrollálása
  • Részvétel a belső folyamatok és stratégiák optimalizálásában
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Projektekhez tartozó reklamációs ügyek kezelése
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Korszerű munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • Hosszú távú stabil munkahely
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Fém- vagy villamosipari műszaki végzettség
  • AutoCAD ismerete
  • Előny 3D tervezői szoftver ismerete
  • MS Office programok felhasználószintű ismerete
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Német nyelvtudás írásban és szóban
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott