Junior adótanácsadó compliance területre ( Budapest XII. kerület )
A PKF Consulting Kft. a világ TOP 10 könyvvizsgáló és tanácsadó cég egyike mely nemzetközi ismeretek és helyi tapasztalatok kombinációjával egyaránt rendelkezik és ezek mellett a munkavállaóik számára hatékony munkavégzést és versenyképes díjakat biztosítanak.
  • Külföldi és hazai ügyfelek adóbevallásainak, adatszolgáltatásainak elkészítése és/vagy ellenőrzése elsődlegesen Áfa adónemben
  • Részvétel adóellenőrzésekben, ügyfeleink adó kérdéseinek megválaszolásában
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfelekkel
  • Részvétel állásfoglalás kérések és hírlevelek elkészítésében
Amit kínálunk
  • Bruttó 1500 Ft/ór
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony (gazdasági területen)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízghatóság
  • Precíz személyiség
  • Hétfő-Péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása rugalmasan
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Nyelvismeret: Angol(Középfok)
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pivot tábla használatának ismerete
  • Tárasalgási szintű német nyelvtudás
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő