Járműharmonika-gyártó / varró ( Nyíregyháza )
A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása. Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat. (busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)
  • Járműharmonikák szövetes elemeinek varrása (ipari varrógépen).
Amit kínálunk
  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, több, mint 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
  • Saját buszjárat számos településről,
  • Beiskolázási támogatás,
  • SZÉP-kártya,
  • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
  • Havi prémium, 13. havi fizetés.
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.
Elvárások
  • Varró végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott