IT gyakornok a belvárosban ( Budapest V. kerület )
Szerezz tapasztalatot már egyetemi, főiskolai éveid alatt! Partnercégünk, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet minimum 3 hónapra szólóan gyakornok kollégát keres az Informatikai Infrastruktúra Osztályra.
Feladat
  • Részvétel a kliens oldali telepítésekben
  • Logisztikai feladatokban való részvétel
  • Nyomtatók karbantartásával kapcsolatos feladatok
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Amit kínálunk
  • Értékes szakmai referenciaként szolgáló tapasztalatokat szerezhetsz
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni, fejlődni
  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
Elvárások
  • Nappali tagozaton, aktív felsőoktatási hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Önállóan, felelősségteljesen és pontosan tudod a munkádat végezni
  • Desktop oldali tapasztalattal rendelkezel
  • Heti legalább 20 óra vállalása, rugalmasan igazítva órarendedhez
  • Általános irodai időben
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő