INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ ( Budaörs )
A Grabarics Cégcsoport budapesti irodájába ingatlan értékesítő kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk, átlag feletti javadalmazással. Vállalatunk több, mint 25 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.
Feladat
  • új építésű lakások értékesítési feladatai;
  • ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel;
  • érdeklődők, vevőjelöltek tájékoztatása;
  • tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása;
  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás;
  • adminisztrációs feladatok.
Amit kínálunk
  • MUNKAVÁLLALÓI ELÉGEDETTSÉG FELMÉRÉSÜNK ALAPJÁN EZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:
  • együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.
Elvárások
  • legalább középfokú végzettség;
  • ingatlan értékesítésben való jártasság;
  • ügyfélorientált gondolkodás;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • gyors helyzetfelismerés, önálló problémamegoldás;
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő