IMPORT BESZERZŐT-6 órás részmunkaidőben ( Budapest )
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapesti csapatának bővítéséhez keres munkatársat. 24 országból közel 5000 féle terméket forgalmazunk. Keressük azt a jó angol nyelvtudással rendelkező fiatal kollégát, aki szeretne résztvenni ebben a változatos feladatban. Nem baj, ha friss diplomával rendelkezel, jó hangulatú csapatunk mindenre megtanít!
Feladat
  • Kapcsolattartás beszállítóinkkal magyar és angol nyelven
  • Rendelések elkészítése
  • Beszállítói és szállítmányozási folyamatok nyomon követése
  • A beszerzéssel kapcsolatos adminisztráció intézése
  • Készletszint figyelés
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentációk kezelése
  • Beszerzési források felkutatása
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Dolgozói vásárlás
  • Kiváló csapat, remek munkakörülmények
  • Stabil vállalati háttér
Elvárások
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban, és szóban egyaránt
  • Erős excel ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Proaktív szemlélet
  • Az összefüggések meglátása és gyakorlati alkalmazásukra történő javaslattétel
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott