HR gyakornok ( Budapest XII. kerület )
A GlaxoSmithKline cégcsoport egy innovatív, tudás- és teljesítményközpontú, világszerte ismert vállalat, amely több mint 150 országban van jelen. Legfőbb célja, hogy az egyik leginnovatívabb, legjobban teljesítő és legmegbízhatóbb egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalat legyen.
Feladat
  • 2-4 fős HR csapat napi munkájának támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • Szervezési, elemzési feladatok ellátása
  • Adminisztratív teendők elvégzése
  • Interjúkon való részvétel
  • Belépő kollégák támogatása, segítségnyújtás a beléptetésben
  • HR rendszerek karbantartása
Amit kínálunk
  • bruttó 1200 Ft/ óra diákbér,
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • összetartó és lendületes csapat
  • kreatív munkalehetőség
  • modern munkahelyi környezet
  • szakmai gyakorlatként visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé
  • kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
Elvárások
  • aktív hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • heti minimum 16 óra vállalása minimum 1 éven keresztül
  • középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • számítógépes felhasználó szintű ismeretek (Microsoft Office),
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony
  • Keresett fő: 1 Fő