HR gyakornok ( Budapest IX. kerület )
A 4flow német tulajdonban lévő, logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat
Feladat
  • Toborzási- és kiválasztási folyamat támogatása
  • Részvétel telefonos előszűrésben
  • Interjúk szervezése
  • Hirdetések elkészítése
  • Részvétel a munkaügyi adminisztrációban
  • HR asszisztensi feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Fiatal csapat, nemzetközi munkakörnyezet
  • Releváns munkatapasztalat szerzése
  • Érdekes és változatos feladatok
  • Bruttó 1176Ft/óra
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, PowerPoint) ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Nyelvismeret: Angol(Középfok)
  • Gazdasági/ HR szakirányon folytatott, felsőfokú tanulmányok
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony
  • Keresett fő: 1 Fő