HR Generalista ( Szigetszentmiklós )
  • Toborzási és kiválasztási projektek lebonyolításában való részvétel,
  • Jelentkezők felkutatása, előszűrése, interjúk megszervezése és lebonyolítása,
  • Kölcsönző cégekkel kapcsolattartás,
  • Havi bérszámfejtési folyamatok előkészítése,
  • Ellenőrzi a havi bérszámfejtés pontos és határidőre történő teljesülését
  • Kezeli a munkaidőnyilvántartó rendszert
  • Felel a munkaidőadatok rendszerben lévő pontosságáért azok határidőben történő adatszolgáltatásáért
  • Hó végi időadatok előkészítése a bérszámfejtés felé
  • Heti-havi jelentések, adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése (Excelben)
  • Támogatás nyújtás munka-bér-TB ügyekben a munkavállalók részére
  • Munkaügyi dokumentációk adminisztrációja
  • Kapcsolatot tart a munkaidőnyilvántartó rendszer fejlesztőivel (angol nyelven) és teszteli a rendszer-fejlesztéseket
  • Törvények, jogszabályok napi gyakorlatban történő alkalmazása
Amit kínálunk
  • Kimagasló alapbér
  • Béren kívüli juttatás
  • Év végi bónusz
  • Dolgozói céges buszjárat (Kelenföld, Csepel, Dunaharaszti, Szigethalom, Ráckeve, Tököl, Szigetszentmiklós), autós útiköltség térítés
  • Modern munkakörnyezet
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági vagy HR szakirányú)
  • Középfokú szakirányú végzettség (Bér-, TB ügyintéző OKJ végzettség)
  • Magabiztos, naprakész TB és munkajogi ismeretek
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős, stabil excel tudás (kimutatások önálló készítéshez elengedhetetlen)
  • Önállóság és jó problémamegoldó készség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott