GUMISZERELŐ ( Budapest )
Több mint 30 éve a magyar piacon lévő, gumiszereléssel és kereskedelemmel foglalkozó, országos partnerhálózattal rendelkező, kizárólag magyar tulajdonú cég ÚJONNAN NYÍLÓ MŰHELYÉBE gumiszerelő munkatársat keres!
  • gumiabroncsok és kerekek összekészítése, le- és felszerelése, átszerelése
  • centrírozás
  • defektjavítás
  • gumihotelbe történő betárolás
Amit kínálunk
  • belföldi, napi 8 órás nappali munkavégzés hétfőtől – péntekig
  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jól felszerelt műhely
  • kiemelt bérezés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • eszköztámogatás (mobiltelefon, jó minőségű munkaruházat)
  • belső vásárlási kedvezmény
  • kihívásokkal színesített, változatos munkanapok
  • könnyen megközelíthető munkahely
  • összetartó, barátságos csapat
Elvárások
  • jó fizikum
  • műszaki beállítottság
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és terhelhetőség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • gumiszerelői / autószerelői végzettség
  • mobil gumiszerelési illetve helyszíni szerelési tapasztalat
  • felni javítási tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott