Gondnok/Takarító ( Debrecen )
A Kabinet FM Kft. 20 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.
Feladat
  • Telephely tisztán tartása, rendezettségének fenntartása
  • A hozzá tartozó zöldfelületek öntözése, gondozása
  • A telephelyen felmerülő, egyéb gondnoksági teendők ellátása
  • Irodák, személyzeti helységek takarítása, tisztán tartása
  • Esetenként irodai kisegítőmunkák ellátása
Amit kínálunk
  • 4 órás bejelentett munkaviszony
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Jó munkakörnyezet
Elvárások
  • Megváltozott munkaképesség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott