GÉPSZERELŐ LAKATOS ( Gödöllő )
  • Emelőgépek (daruk, kosaras emelők, konténeremelők) járműre szereléséhez szükséges segédalvázak, felépítmények, tartozékok gyártása, felszerelése
  • Szervizre érkező emelőgépek esetén felmerülő lakatos munkák elvégzése
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha csomag biztosítása
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Modern, korszerű munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Hegesztői bizonyítvány (ív, védőgázas, láng)
  • Jártasság a műszaki rajzok olvasásában
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Igényes munkavégzés , Pontosság , Megbízhatóság
Előnyök
  • Tűzvédelmi szakvizsga
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott