Gépkarbantartó ( Tarján )
Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is. Csapatunk bővítésére keresünk az alábbi pozícióba új kollégát.
Feladat
  • Gépkarbantartási, gépjavítási munkák elvégzése
  • Fröccsöntő gépek és a perifériák javítása
  • Együttműködés a gyártási területen dolgozó munkatársakkal.
Amit kínálunk
  • Változatos feladatokkal találkozhatsz
  • Az alapbéren felül számos bónuszt kínálunk
  • Ingyenes céges buszjáratokkal biztosítjuk munkába járásodat, vagy támogatjuk a gépkocsival történő bejárást
  • Családias légkörben végezheted munkádat
Elvárások
  • Műszaki végzettséged van (mechanikai/elektrotechnikus/géplakatos)
  • 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel gépkarbantartási területen
  • Vállalni tudod a két műszakos, napi 8 órás munkarendet
  • Munkádra igényes, precíz vagy
  • Személyes kompetenciák: Jó problémamegoldó készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott