Gépészmérnök ( Nyergesújfalu )
A vállalat biztosítja a világ szénszálgyártásának a felét, a termékeiket szélerőművek turbináinak megerősítésére és repülőgépek fékrendszereihez használják, de az olajkutatásban és olajfúrásban, valamint a hajó- és a sportszergyártásban is alkalmazzák. Emellett mára már az elektromos autógyártás területén is fontos szerepet tölt be.
  • Elsősorban gépészeti projektek tervezése, ütemezése, irányítása
  • A gyártósorok telepítésénél való közreműködés
  • Termelési szalagok beüzemelése
  • Specifikációk alapján kiviteli tervek készítése (3D, 2D)
  • Villamos-, építész- és karbantartó mérnökökből álló projektcsapatokkal való együttműködés
  • Ártárgyalások és műszaki egyeztetések külső vállalkozókkal történő lebonyolítása
  • Költségkalkuláció és ütemtervkészítés
Amit kínálunk
  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD program ismerete
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Felsőfokú iskolai végzettségek
  • Gépészmérnök(1-3 év)
  • Nyelvismeret: Angol(Középfok)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő