GÉPÉSZMÉRNÖK ( Kaposvár )
Ipari hőcserélőket gyártó CABERO cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat. Pálykezdők jelentkezését is várjuk!
Feladat
  • Projekt monitoring, jelentések és dokumentáció készítés
  • Terv jóváhagyás és hozzájuk tartozó technikai információ előkészítés
  • Egyedi tervek és összeállítások készítése
  • Munkafolyamatok strukuálása és optimalizálása
  • Technikai kérdések megválaszolása (értékesítők, beszerzés, és gyártás felé)
Amit kínálunk
  • Megbízóról: A Cabero Cégcsoport ipari hőcserélők gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, ambiciózus, gyorsan növekvő, két magyarországi telephellyel működő társaság
  • Főállású munkakör
  • Kiemelt bérezés: bruttó 650.000-700.000 Ft/hó
  • Dinamikus, sikerorientált csapat, folyamatosan fejlődő cég
Elvárások
  • Abszolvált gépészmérnöki diploma
  • Legalább 3 év Szakmai tapasztalat CAD rendszerekben. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • AutoCAD programok ismerete
  • Angol vagy Német középfok
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Auto CAD Inventor 2019 tervezői szoftver ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott