Gépész karbantartó - Győr, Ipari Park ( Győr )
A hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője, létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársakat gépész munkakörbe győri munkavégzéssel.
  • Épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása.
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében.
  • Aktívan részt vesz a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában, egyéb műszaki hibák feltárása
Amit kínálunk
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
Elvárások
  • Villanyszerelő és/vagy gépész szakmunkás végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
  • Ha érdekel a pozíció és szeretnél egy lehengerlően jó csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed!
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott