Gépbeállító munkatársat keresünk hosszútávra ( Budapest X. kerület )
Gépbeállító kollégákat keresünk hosszútávú munkavégzésre nemzetközileg elismert partnerünkhöz Budapestre, KIEMELT bérezéssel. Szereted a robotokat és a gépeket? Rendelkezel szakmai tapasztalattal és a szükséges végzettséggel, akkor ne habozz, jelentkezz!
  • gyártási berendezések üzemképességének biztosítása, karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján
  • típusváltások lebonyolítása, berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
  • berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján, berendezések javítása alkatrészcserével
  • javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
  • közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
  • új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint
Amit kínálunk
  • Várható NETTÓ kereset : 341.000 ft
  • Cafetéria: Bruttó 24. 400 Ft
  • Műszakpótlék: 18:00-6:00 30%, vasárnap 50 %
  • Teljesítmény bónusz: max. 15%
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Igény esetén modern, jól felszerelt szállást biztosítunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződé
  • Modern munkakörnyezet
Elvárások
  • legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • precíz, alapos, önálló munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása: 4 műszak
  • problémamegoldó készség
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Mechatronikai mérnök
  • Mechanikai műszerész
  • Gépkezelő / Gépbeállító
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő 12 órában
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 10 Fő