Folyamatoptimalizáló mérnök ( Marcali )
Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat. Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.
Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések
Elvárások
  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő