Fodrász munkatárs ( Kaposvár )
Partnercégünk franchise hálózatban jelenleg 40 egységet üzemeltet és több, mint 450 dolgozónak biztosít munkahelyet. Hisz abban, hogy minden cég olyan, mint az emberek, akik ott dolgoznak,ezért számukra nem csak vendégeik, hanem dolgozóik elégedettsége is kiemelkedően fontos. Csatlakozzon csapatukhoz és építse szakmai útját tudatosan! A járványhelyzetre tekintettel a kiválasztási napok elmaradnak, de a jelentkezéseket rögzítjük. A vészhelyzet elmúltával folyamatosan értesítjük a jelölteket a kiválasztás időpontjáról és folyamatáról.
Feladat
  • hajvágás, szárítás
  • igényeknek megfelelően frizurák elkészítése
Amit kínálunk
  • törvényes, bejelentett munkahely
  • fix fizetés + jutalék
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Kb. nettó 160 000 -180 000.- Ft/hó fizetés
Elvárások
  • rugalmasság, udvariasság
  • fodrász szakmunkás végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő