FELSZOLGÁLÓ ( Zalakaros )
Zalakarosi Thermalhotel*** megbízásából keresünk munkatársat
  • A vendégek által kért ételek és italok felszolgálását és a kapcsolódó szolgáltatásokat a tőle elvárható legmagasabb szakmai színvonalon biztosítja az udvarias és szakszerű felszolgálás előírásai szerint
  • Fogadja a vendégeket, ételeket, italokat szolgál fel
Amit kínálunk
  • Főállású munkakör
  • Kiemelt bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet
Elvárások
  • Német és/vagy angol nyelvtudás szükséges (alapfok)
  • Szakmai képzettség
  • Jogosítvány (B kategóriás előny), saját autó szükséges a munkába bejáráshoz
  • Jelentkezőket lehetőleg Zalakaros és 30 km vonzáskörzetéből várunk
  • Szállást nem biztosítunk
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Szakmai tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott