ÉRTÉKESÍTŐI KÉPVISELŐ ( Budapest )
Értékesítői képviselő a Vodafone kiemelkedő partnerénél! Telekommunikációs partnercégünkhöz keresünk értékesítési munkatársat. Ha hosszútávú munkalehetőséget szeretnél és szívesen dolgoznál egy lendületes, támogató csapat tagjaként, akkor jelentkezz! Nem probléma, ha nincsen tapasztalatod, mindent megtanítanak Neked, hogy sikeres lehess a szakmában és elérd a céljaid!
Feladat
  • értékesítési lehetőségek felfedezése
  • ügyfélérték növelése
  • üzleti és lakossági ügyfelek valós igényeinek felmérése
  • termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
  • Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
Amit kínálunk
  • fix bérezés + teljesítménybér (kiemelkedő kereseti lehetőség)
  • dolgozói tarifacsomag
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
Elvárások
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontosság, precizitás
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • probléma megoldó képesség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott