Épületgépész Projektelőkészítő-projekt asszisztens (gyakornok) ( Budapest )
Csapatban dolgozni tudó és jó szervezőképességű, egyszerre több irányba is koncentrálni képes kolléganőt/kollégát keresünk, aki gépész végzettséggel rendelkezik. nem feltétlenül szükséges szakmai tapasztalat, ambíciózus kollegák, kolleganők jelentkezését várjuk . Csatlakozz hozzánk!
  • A termelési vezető, ill. projektvezető(k) irányításával támogatja a projektek előkészítési és adminisztrációs feladatait.
  • Segíti a projektek működéséhez szükséges információ-áramlást és az információk naprakész kezelését a projektvezetés, az építésvezetés és a beszállítók között
  • Részt vesz a projektekre vonatkozó döntések előkészítésben, pályáztatja az alvállalkozókat, beszállítókat, döntés előkészítő táblázatot készít
  • Szakági tervek, költségvetések alapján, a projektvezető utasításainak megfelelően megrendelési listákat állít össze a beszerzési/logisztikai részleg felé
  • Összeállítja a projekt átadási dokumentációját
  • Használja a cég ügyviteli, dokumentációs rendszerét
  • Munkavégzés a telephelyen, alkalmanként építési munkaterületen
Amit kínálunk
  • Kiemelt juttatási csomag, aminek része a magas színvonalú munkaeszköz park és a teljesítményarányos bónusz
  • Európai színvonalú munkakörnyezet, rugalmas munkafeltételek
  • A vezetők és tulajdonosok által képviselt értékrend, ami motiváló és megtartó erejű a kollégák számára, és ami vonzó partnerré teszi cégünket a piacon
  • Támogatjuk az élethosszig tartó tanulást, folyamatos szakmai fejlődést és az előre lépési lehetőséget lehetővé tesszük (junior építésvezetői/projektvezetői munkakör)
  • Jó hangulatú, családias céges programok, baráti összetartás, szolidaritás
Elvárások
  • Gépész végzettség
  • Dolgozott már ilyen munkakörben, vagy kezdő, de érez magában kellő ambíciót ilyen munkakör betöltéséhez
  • Otthon érzi magát az irodai szoftverek kezelésében (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Személyes kompetenciák: Tanulási hajlam , Önállóság , Nyitottság , Csapatközpontú szemlélet
Előnyök
  • Épületgépész szakterületen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott