ÉPÍTŐIPARI GÉPSZERELŐ ( Szombathely )
Német-Magyar tulajdonú, építőipari nehézgép alkatrész kereskedelemmel és szervizzel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat
  • Építőipari nehézgépek szervizelése, karbantartása, javítása szervizautóval helyszínen vagy a cég telephelyén
Amit kínálunk
  • Megbízóról: Német-Magyar tulajdonú, építőipari nehézgép alkatrész kereskedelemmel és szervizzel foglalkozó cég, 2012 óta személyesen van jelen a magyar piacon
  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi bér
  • Cégautó (szervizautó), céges laptop, céges telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
Elvárások
  • Nehézgép szerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, autóvillamossági szerelő végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret
  • Önálló munkavégzéshez képesség
  • Jó kommunikációs készség
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott