Építészmérnök gyakornok ( Budapest )
Ingatlan beruházással foglalkozó partnercégünk keresi csapatába új diák munkatársát!
  • a felmérendő házak adatainak,tervrajzainak kikérése a tervtárból
  • építési terv összevetése a kerületi jogszabályokkal
  • adminisztráció
Amit kínálunk
  • órabér: br. 1700 Ft
  • rugalmas munkavégzés, hosszú távú fix munkahely
  • Sziget Fesztivál 2019 napijegy - nyereményjáték
  • tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség
Elvárások
  • felsőfokú tanulmányok építészmérnöki területen
  • MS Office ismeret
  • precíz, pontos munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő