ÉLMÉNYPARK VEZETŐ - JÁTÉKMESTER ( Fót )
Gyermek- és család orientált élménypark megbízásából keresünk munkatársat
  • Az élménypark napi működéséhez szükséges feladatok ellátása, pénzkezelés, készletkezelés
  • Látogatók fogadása és irányítása játék közben
  • Ház tisztántartása
Amit kínálunk
  • Megbízóról: Magyarországon egyedülálló amerikai brand alapján felépített gyermek- és család orientált élménypark, jelenleg két helyszínen (Bp XI. és Fót Auchan), fontosnak tartják a barátságos kapcsolat kialakítást ügyfeleikkel, tisztelik és megbecsülik visszatérő vendégeiket Fontosnak tartják a gyermek-szülő együttes játékát, igyekszenek feledhetetlen játékélményt biztosítani számukra
  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem (kedvező kereseti lehetőség)
  • Rugalmas munkaidő beosztás havi 40 órás munkaidőkeretben (hétvégén is)
  • Fiatalos és lendületes csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat
  • Rugalmasság, terhelhetőség, felelősségteljes- és hosszú távú munkavégzés
Elvárások
  • Jó kommunikációs készség
  • Könnyű kapcsolatteremtés
  • Gyermekszeretet és ügyfélközpontúság
  • Csapatmunka
  • Derűs személyiség
  • Könnyen képezhető személyiség
  • PC felhasználói szintű ismerete
  • Pénztárgépkezelés
  • Adatbázis és nyilvántartás-kezelés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Tapasztalat recepciós / játékmesteri területen
  • Szakmai múlt pedagógiai irányvonalon
  • Angol nyelvismeret
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott