Eladó-pénztáros ( Mosonmagyaróvár )
Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek. Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni?- Jelentkezz hozzánk!
Feladat
  • Vásárlók barátságos, pontos kiszolgálása
  • Gyors, precíz kasszakezelés
  • Árukészlet rendelése, átvétele, kihelyezése
Amit kínálunk
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Jó csapat, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Éves egyéb béren kívüli juttatások (hűségjutalom, 13.havi fizetés, EuroFamily ajándékkártya)
  • Próbaidő leteltét követően egyszeri 15.000 Ft-os kifizetés EuroFamily ajándékkártyára
  • Munkabér előleg felvételének lehetősége, 1 havi nettó bérnek megfelelő összegig a próbaidőt követően
  • Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés, 7. teljes hónaptól
  • Gyümölcs és zöldség juttatás hetente
  • Sporttevékenység után járó jutalom kifizetés
  • Rendszeres csapatépítési lehetőség
Elvárások
  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed
  • Szereted a kereskedelmet, szakirányú végzettséged előnyt jelent
  • Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott