Eladó ( Budapest )
Partnercégünk megbízásából keresünk hosszútávra kollégákat!
Feladat
  • A vásárlók udvarias, profi és szakszerű kiszolgálása
  • Árukészlet kihelyezése, rendezése
  • Polcok folyamatos feltöltése, rendezése
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása
  • Pénztár kezelése, adminisztratív feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Precizitás , Megbízhatóság , Nyitottság , Kereskedelmi szemlélet , Barátságosság , Segítőkészség , Ügyfélorientált gondolkodás , Alapos munkavégzés
Előnyök
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott