Cukrász szakmunka Zalaegerszegen ( Zalaegerszeg )
A magyar tulajdonú sütőipari részvénytársaság a pékáru piac elismert szereplője, amely folyamatos fejlesztéseivel egyre növeli piaci részesedését.
  • Egy műszakos munkarendben cukrász szakmához tartozó feladatok elvégzése modern gyártósoron.
  • Minőségi bónusz
Amit kínálunk
  • Vállalható, hetente fizetett túlóra lehetősége
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Elvárások
  • Befejezett cukrász szakmunkás végzettség
  • Igényes, a higiéniára kiemelten érzékeny munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Cukrász munkakörben szakmai gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő