Csőszerelő / Szerkezetlakatos ( Százhalombatta )
A PETRO-SZER KFT. százhalombattai terepen történő munkavégzésre keres munkatársakat.
A bérmegállapítás egyedi megegyezés alapján történik, mely során figyelembe vesszük a szakmai tapasztalatot és a képzettségeket.
Feladat
  • csapatban való precíz és pontos munkavégzés
  • huzalozási rajzok tanulmányozása, megértése
  • napi üzemeltetési feladatok ellátása
  • karbantartási és javítási feladatok elvégzése
  • csővezetékek, vezetékhálózatok építése és összeszerelése
  • kiállások telepítése, csőgerincek kiépítése
Amit kínálunk
  • jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbízható munkáltató
  • hosszútávú teljesen bejelentett munka
  • versenyképes fizetés, azonnali munkakezdés
  • professzionális gép- és eszközpark
  • Szállás biztosított
Elvárások
  • műszaki rajz olvasás
  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás , Pontosság , Megbízhatóság , Terhelhetőség
Előnyök
  • előny a szakmai tapasztalat, de nem feltétel
  • hegesztési ismeretek előnyt jelentenek
  • robbanásbiztos képzettség előnyt jelent
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott