Csomagoló operátor ( Székesfehérvár )
Partnerünk, a GIGA 2003 Kft dinamikusan fejlődő magánvállalkozás, melynek fő tevékenységi köre általános fémforgácsolási munkák végzése, autó-, műszer- és bútoripari forgácsolt alkatrészek gyártása, célgépek tervezése és gyártása.
Feladat
  • Gyártásból kikerülő termékek ellenőrzése
  • Csomagolási feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Munkaidő: 06.00-14.00 vagy 14.00-22.00
  • kiemelkedő órabér: bruttó 1.400 Ft/óra + műszakpótlék
  • barátságos légkör
  • könnyen megtanulható és elvégezhető feladatok
Elvárások
  • 16 éves életkor betöltése
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony
  • Keresett fő: 1 Fő