CNC-gépkezelő ( Budapest XXIII. kerület )
Soroksári telephelyű, dinamikusan fejlődő, reklámberendezések gyártásával foglalkozó cégünk, a SCAN SIGN Kft. munkatársat keres főállású CNC-GÉPKEZELŐ munkakör betöltésére.
  • Relámfeliratok akril és alumínium alkatrészeinek CNC-marógépen való előállítása
  • A gyártási rajz és a gyártási dokumentáció értelmezése. A megmunkálandó anyag típusának, vastagságának, méretének ellenőrzése feldolgozás előtt.
  • A CNC-gépek kezelése, beállítása, szerszámok bekészítése, alapanyag gépre felrakása, a munkadarab nullpont felvétele, a program lefutásának figyelemmel kísérése, szükség esetén beavatkozás
  • Marás után a termékek letisztítása, sorjátlanítása.
  • A termékkísérő dokumentumok kitöltése, továbbítása.
  • A vállalatirányítási rendszer munkakörhöz tartozó részének ismerete és használata.
  • Art Cam Software használata: programok megnyitása, ellenőrzés, információ szerzés céljából.
  • Program- és géphibák, rendellenességek jelzése
  • A műhely és a marógépek napi, heti, havi szintű tisztán tartása és karbantartása.
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Havi bónusz
  • Cafeteria
  • Magas színvonalú munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
Elvárások
  • Marógépen / CNC-marógépen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önállóság, precizitás és eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • CAD/CAM rendszerek ismerete
  • maróprogram írás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott