CMM GÉPKEZELŐ- ÉS PROGRAMOZÓ ( Százhalombatta )
A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként új kollégánkat keressük.
  • Gyártásközi- és végellenőrzések elvégzése CMM mérőgépen, előkészített programok alapján (Mitutoyo)
  • Részvétel gyártásindításban, a termelés támogatása mérési eredményekkel, szerszámjavítást követő mérések
  • Képességvizsgálatok elvégzése és kiértékelése
  • Gyártáshoz használt befogó és ellenőrző készülékek ellenőrzése és kiértékelése CMM mérőgépen
  • Gyártásban használt befogó és ellenőrző készülékek kalibrálása CMM mérőgépen
  • Új mérőprogramok készítése, régi mérőprogramok felülvizsgálata-racionalizálása
  • Gyártás támogatása elsősorban méréssel kapcsolatos tevékenységgel
  • Mérési adatokkal kapcsolatos kiértékelések elvégzése (pl.: GRR, MSA, SPC)
  • Mérési és ellenőrzési módszerek fejlesztése
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Belső tréningek
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
Elvárások
  • Középfokú gépipari végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Rendszerben és folyamatban történő gondolkodás
  • Lelkiismeretes, strukturált és precíz munkavégzés
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Japán vállalati kultúra, technológia iránti érdeklődés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott