Bolti eladó ( Budapest )
Pest belvárosának központi részén lévő, közepes méretű élelmiszerüzletünk vár csapatmunkára, békés munkahelyi légkörre és igényes munkavégzésre nyitott munkatársat. Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
Feladat
  • napi áruátvétel végrehajtása
  • árú kihelyezése
  • csemege pult megfelelő működtetése
  • pénztár kezelése
  • higiéniai feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • Igény szerinti gyakorisággal elszámolt, versenyképes bér
  • Többféle munkarend lehetősége
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Eredményes működés esetén, negyedéves leltári gyakorisághoz igazodó teljesítmény értékelés alapján további juttatás lehetséges.
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Szerződéskötés személyes egyeztetést követően.
Elvárások
  • hatósági előírások betartása
  • higiéniai szabályok betartása
  • alapos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • A szakmai gyakorlat gyors megszerzésére való hajlandóság.
  • Szakmai tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott