Betanított sütőipari kisegítő ( Szeged )
Több, mint 70 éves múltra visszatekintő, a szegedi sütőiparban meghatározó szerepet betöltő partnerünk részére keressük új munkatársainkat betanított sütőipari feladatokra.
Feladat
  • Munkakörtől függően:
  • Sütő/kemence kezelése
  • Magasított kemecébe pakolás és onnan áru kivétele
  • Tészta formázás, sütés
  • Késztermékek ellenőrzése
Amit kínálunk
  • Kezdés akár azonnal!
  • Bejárás támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony, stabil vállalati háttér
  • Biztos jövedelem
  • Pótlékok
  • Modern gépek és munkakörnyezet egy új építésű sütödében
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Felsőfokú iskolai végzettségek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő