BETANÍTOTT MUNKÁS (Operátor) ( Csévharaszt )
Partnerünk. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük a termelő üzembe csapata új tagját
Feladat
  • Üzemi betanított feladatok ellátása
  • Félkész és kész termékek címkézése, csomagolása
  • Kész termékek összekészítése
  • A gyártóegység számára kijelölt takarítások elvégzése
  • Kész termékek azonosítási okmányainak kezelése
  • A késztermék szemrevételezéssel való ellenőrzése
  • Az egyes gyártóegységekben folyó gyártási feladatok mennyiségi- és minőségi végrehajtása
  • Egyéb termelésben végzett, műszakvezető által kiadott feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Biztos megélhetés, hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása 15 Ft/km
  • Ajánlói bónusz
  • Jelenléti +Teljesítmény bónusz
Elvárások
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Több műszak vállalása (2-3-4 Műszak, üzemtől függően)
  • Jó állóképesség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Erős csapatszellem , Tanulási hajlam
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 5 Fő