Betanított gépkezelő ( Vép )
Gépkezelő, betanított munkakörbe keresünk (létszámbővítés miatt) termelésbe megbízható, a munkájára igényes, dolgozni akaró munkavállalót hosszú távra, 1 műszakba, azonnali kezdéssel.
Feladat
  • kézi vagy gépi anyagmozgatás
  • gabona feldolgozó (tisztító, hántoló) gépek kezelése
  • kézi csomagolás
  • egyéb telephelyi munkavégzés
Amit kínálunk
  • fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • munkaidő H-Cs: 7:00-15:30, P: 7:00-13:00.
Elvárások
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Felelősségteljes gondolkozás.
  • Képesség és szándék a csapatmunkára.
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Önállóság
Előnyök
  • Targonca és rakodógép kezelői képesítés előnyt jelent
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott