Beszerzési vezető ( Kővágószőlős )
Beszerzési vezető pozícióba keresünk új munkatársat, aki jó problémamegoldó készséggel, ügyfélközpontú hozzáállással, angol nyelvtudással és minimum 1 év releváns tapasztalattal rendelkezik! Amennyiben hosszú távon gondolkodik és szeretne egy biztos, kihívásokkal teli munkát találni, ezt a lehetőséget mindenképp tekintse meg!
Feladat
  • Új termékek és szállítok folyamatos, proaktív keresése
  • Beszállítók látogatása
  • Készletoptimalizálás
  • Árubeszállítások szervezése és optimalizálása
  • Készletgazdálkodáshoz szükséges statisztikák, kimutatások készítése
  • Termékekkel kapcsolatos dokumentáció elkészítése, kezelése
Amit kínálunk
  • Megegyezés szerinti bérezés
  • 13. havi opciós prémium
  • Utazási költségtérítés
  • Nettó 10.000 Ft cafeteria
Elvárások
  • Érettségi bizonyítvány
  • Minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Office programcsomag haladó ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Munkakörhöz kapcsolódó végzettség
  • SAP ismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő