BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ ( Budapest )
Cégünk immáron 25 éve ötvözi a megbízhatóságot és a védelmet, amely a Magyarországon működő vagyonvédelmi vállalatok kiemelkedő tagjává emelte. Legyél részese Te is az innovatív technológiával operáló, magas szakértelemmel bíró személyi gárdának, és jelentkezz nyitott pozíciónkra!
Feladat
  • havi bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • munkatársak be- és kilépéséhez kapcsolódó feladatok intézése,
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
Amit kínálunk
  • hosszú távon számítunk szaktudásodra,
  • szakmai fejlődésedhez képzésekkel járulunk hozzá,
  • sikerorientált csapat tagja leszel,
  • szakmai tudásodat maximálisan kihasználhatod,
  • a rád váró feladatok változatosak és kihívásokkal teli,
  • eredményeidet megjutalmazzuk,
  • biztosítjuk számodra munka – magánélet egyensúlyát,
  • részese leszel egy stabil és dinamikusan fejlődő vállalat életének.
  • cafeteria, szakmai tréningek
  • Ha magadra ismertél, ne habozz, jelentkezz hozzánk! Itt megvalósíthatod önmagad!
Elvárások
  • ha olyan embernek ismered magad, aki dolgozni akar és eredményeket produkálni. Téged keresünk, ha megoldásokban gondolkodsz és nem kifogásokban,
  • ha fontos számodra a pontos és alapos munka,
  • kitartó vagy és szereted a kihívásokat,
  • szükségünk van arra, hogy a múltban elért eredményeid legyenek és valós szakmai tapasztalattal rendelkezz
  • bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettséggel,
  • minimum 4 év releváns szakmai tapasztalattal,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel,
  • a területet érintő jogszabályok és egyéb előírások naprakész ismeretével.
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott