Banki gyakornok ( Tatabánya )
Az UniCredit Bank új gyakornokot vár ügyfélszolgálatos csapatába. Mentorok segítségével támogató környezetben kínál lehetőséget a tudás elsajátítására. Tapasztalt kollégáik inspirálnak és segítenek a fejlődésben. Lehetőség nyílik hosszú távon is elhelyezkedni a vállalatnál!
Feladat
  • banki folyamatok megismerése
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • partnerekkel történő kapcsolattartás
Amit kínálunk
  • hétköznapokon 9:00-17:00 között rugalmas beosztásban, heti minimum 20 órás munkaidőben
  • 1400Ft/óra bruttó órabér
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • a gyakornoki idő leteltével, akár állásajánlatot is kínál a bank
Elvárások
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • gazdasági szakon folytatott tanulmányok (felsőoktatási vagy OKJ képzés keretein belül)
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • heti 30 óra vállalása
  • középszintű angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony
  • Keresett fő: 1 Fő