AWI hegesztő / Lakatos ( Szeged )
30 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban levő családi vállalkozásunk egyedi gépgyá¡rtással, ipari automatizálással és robotokkal foglalkozik. Főleg európai országokba gyártunk berendezéseket, de a világ más részeire is szállí­tunk gépeket. Bővülő csapatunkba keresünk talpraesett kollégákat.
  • rozsdamentes és saválló alkatrészek, vázszerkezetek hegesztése
  • egyedi vázszerkezetek hegesztése, összeállí­tása
  • fém alkatrészek gyártása, megmunkálása
  • gépek, gépegységek szerelése
  • általános lakatos munkák
Amit kínálunk
  • változatos feladatok és projektek
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú biztos munkahely
  • családias, barátságos légkör
Elvárások
  • szakirányú fémipari végzettség
  • AWI hegesztői gyakorlat rozsdamentes, saválló acélra
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • hegesztési eljárások ismerete, alkalmazása
  • műszaki rajz olvasási ismeret
  • min. 2 éves szakmai gyakorlat
  • felelősségteljes, önálló precí­z munkavégzés, megbí­zhatóság
  • rugalmasság
Előnyök
  • szakirányú végzettség
  • gyógyszeriparban, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott