AUTÓSZERELŐ ( Baja )
25 éve működő, dinaminkusan növekvő, többmárkás gépjármű kereskedés és márkaszerviz megbízásából keresünk munkatársakat
Feladat
  • Gépjárművek javításának szakszerű, önálló elvégzése
  • Gépjárművek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése
  • Munkautasításon felül észlelt hibák azonnali jelentése, javítása
  • Munkaköri feladataihoz kapcsolódó szabályzatok, előírások betartása
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai oktatások
  • Az alapbéren felül teljesítményarányos jutalékos rendszerű fizetés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Megbízható, hosszútávú munkahely
Elvárások
  • Autószerelői szakmunkás bizonyítvány
  • Gépjármű diagnosztikában való jártasság
  • Informatikai alapismeretek (MS Office)
  • B jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Több éves szakmai tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott