Asztalos ( Győr )
Keressük új munkatársunkat!
Feladat
  • Laminált bútorok összeszerelése
  • Nobilia és Nolte típusú konyhák helyszíni szerelése
  • Különböző munkagépek használata: Sínes körfűrésszel vágás, munkalap marása
  • Bútorok, ülőgarnitúrák, kanapék házhoz szállítása
  • Helyszíni szerelés
  • Lapraszerelt bútorok házhoz szállítása, szerelése
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Útiköltség térítés
  • Céges munkaruha, korszerű eszközök
  • Stabil munkaadói háttér
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
Elvárások
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, AKTÍV vezetési gyakorlattal
  • Megbízhatóság, terhelhetőség és rugalmasság
  • Kreativitás,- Udvarias, barátságos személyiség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott