Asszisztens jogi területen ( Budapest )
A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjének jogi osztályára nyugdíjas Asszisztens munkatársat keresünk.
Feladat
  • Szerződések rögzítése a szerződéstárban
  • Szerződéstáras folyamatok nyomon követése
  • Szigorú számadású bélyegzők selejtezése
  • Papír alapú dokumentumok szelektálása, archíválása vagy megsemmisítése
  • Jogi iroda mindennapi munkájába történő besegítés
Amit kínálunk
  • Igényes munkakörnyezet
Elvárások
  • Nyugdíjasok jelentkezését várjuk
  • Középfokú végzettség
  • Felsővezetői vagy jogi asszisztensi tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Feladatorientált munkavégzés
  • Határozottság, precizitás
  • Határozott idejű szerződés (2019.02.28.)
  • Heti 30 óra vállalása rugalmasan
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő