Árufeltöltő ( Nyíregyháza )
Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!
Feladat
  • árufeltöltési feladatok
  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint, címkézés
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
Amit kínálunk
  • hétfőtől-vasárnapig, ráérésedhez igazodó nappali és éjszakai beosztások
  • bérezés: bruttó 1069 Ft/óra, 18 óra után bruttó 1219 Ft/óra
  • hosszú távú diákmunka
Elvárások
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév
  • legalább heti 20 órás munkavállalással
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő