Anyagmozgató ( Budapest X. kerület )
Segítség! Nem találjuk! Anyagmozgató munkatársat keresünk, aki csapatunk mozgatórugója lehet egy felelősségteljes pozícióban! Pályakezdő targoncavezetőket is várunk!
  • Anyagigénylés elkészítése a raktár felé a gyártási terveknek megfelelően az (alapanyag, segédanyag)
  • Raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele
  • Gyártásban lévő anyagok elhelyezése a csarnokban kijelölt tároló helyekre
  • Heti szintű leltárfelmérés: A termelésben lévő alapanyagok kapcsán
  • Alapanyag hiány esetén a logisztika értesítése
  • Termelésben lévő készletek SAP szerinti ellenőrzése
  • Informatikai eszközök használata
  • Rábízott eszközök folyamatos karbantartása
Amit kínálunk
  • Várható havi nettó kereset: 277.000 Ft
  • Cafetéria: Bruttó 24.400 Ft
  • Műszakpótlék: 18:00-6:00 30%, vasárnap: 50%
  • Teljesítménybónusz: max. 15%
  • Utazási támogatás
  • Igény esetén jól felszerelt szállás
  • Örs vezér terétől 168-as busszal megközelíthető
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
Elvárások
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Anyagmozgatásban, gyártásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezető jogosítvány+ OKJ bizonyítvány: 3312
  • 4 műszakos munkarend vállalása: 2 nap munka 2 nap pihenő (12 óra)
  • Megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Középfokú végzettség előny
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő 12 órában
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 5 Fő