Anyaggazdálkodási munkatárs ( Budapest XXIII. kerület )
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk.
Feladat
  • Raktári feladatok, konszolidáció, anyagmozgatás elvégzése
  • Adatok rögzítése SAP-ban
  • Alkatrészek kigyűjtése, betárolása
  • Magasraktári targonca magabiztos kezelése
Amit kínálunk
  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Új típusú gépkezelő jogosítvány (3324, 3313, 3312)
  • Hasonló raktári munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeret, felhasználói gyakorlat
  • 3 műszak vállalása
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Targoncavezető(1-3 év)
  • Jogosítvány: Targonca vezetői
  • Személyes kompetenciák: Adminisztratív készség
Előnyök
  • Mindhárom géptípussal szerzett tapasztalat és jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 20 Fő