Ügyintéző munkakör TÖRÖKSZENTMIKLÓSON ( Nagykörű )
Falemez gyártással foglalkozó cég új munkatársat keres szállítmányozási ügyintéző munkakör betöltésére. Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz küldése a munkaugy@tdawoodhungary.com e-mail címre. Tel.: 06-30/960-8160
Feladat
  • Bejövő és kimenő áruk mozgásának rögzítése
  • Export-import fuvarok szervezése, a szállításhoz kapcsolódó dokumentumok kiállítása (szállítólevél, EKÁER, CMR stb.)
  • Termelési, gyártási adatok rögzítése, nyomon követése
  • Készletnyilvántartás, összesítők elkészítése
  • Leltározás
  • Iktatás, levelezés
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Egyműszakos munkarend
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Haladó szintű MS Office, főként Excel ismeret
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság
  • Vállalatirányítási rendszerben és raktári mozgást kezelő programban szerzett tapasztalat
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Termelési adminisztráció területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott